Dermedika

Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

OCZY – cienie, sińce, bruzdy

 

Rewitalizacja skóry preparatami TEOSYAL REDENSITY

Cienie pod oczami są przypadłością, która dotyka większość ludzi. W większości przypadków, cienie są efektem zaniku tkanki podskórnej o danej okolicy powodującej zagłębienie lub obecności powierzchownych naczyń krwionośnymi widocznych przez skórę. Skóra wokół powiek jest najcieńsza ze wszystkich okolic ciała człowieka (czterokrotnie cieńsza od przeciętnej grubości skóry reszty ciała). Zmiany kolorytu pod oczami mogą powstawać także na skutek przebarwień posłonecznych lub zaburzeń pigmentacji towarzyszących różnym chorobom ogólnoustrojowym.

Pojawienie się ubytku tkanki na granicy oczodołu i policzka może być wynikiem genetyki lub starzenia się. Oczy wyglądają wówczas na podkrążone, przez co nasza twarz sprawia wrażenie zmęczonej.
Zabiegi preparatami Teosyal Redensity są doskonałym rozwiązaniem tego problemu.

TEOSYAL Redensity I i Redensity II – gama innowacyjnych produktów najnowszej generacji, przeznaczonych do odbudowy i zagęszczenia skóry. Preparat wzmacnia zdolność do odbijania światła, dlatego dedykowany jest przede wszystkim leczeniu delikatnej okolicy oczu, w celu redukcji cieni i zasinień i bruzd.

TEOSYAL Redensity I – nowatorska i kompleksowa koncepcja zabiegu odbudowy skóry, łącząca w sobie techniki wypełnienia i mezoterapii.
Formuła TEOSYAL Redensity I zawiera wysokiej jakości nieusieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego o właściwościach głęboko nawilżających oraz wyselekcjonowane składniki, wspomagające proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej. Kompleks aminokwasów stymuluje wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, a także reguluje proces gojenia i odbudowy tkanek. Witamina B6 niezbędna jest w metaboliźmie komórek skóry. Z kolei minerały: cynk i miedź biorą udział w procesie syntezy DNA i zwiększają proces powstania nowych komórek.
Kompleks Teosyal Redenisty zawiera również lidokainę – substancję znieczulającą, zapewniając komfort pacjenta podczas zabiegu iniekcji.

Zalecane jest przeprowadzenie 3 sesji leczenia w odstępach ok. 3 tygodniowych. Podczas zabiegu żel podawany jest śródskórnie wzdłuż linii zmarszczek. Efektem zabiegów są wyraźnie wygładzone rysy twarzy i zanik tzw. ciemnych obszarów. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu. Preparat można stosować też na całej twarzy, szyi i dekolcie.

Skład:
– kwas hialuronowy 15 mg/g,
– kompleks odnawiający skórę: 8 aminokwasów, 3 antyoksydanty, 2 minerały: cynk i miedź, witamina B6),
– lidokaina

Cienie pod oczami

TEOSYAL Redensity II to innowacyjny produkt, niwelujący cienie pod oczami!
Unikalna formuła kwasu hialuronowego (połączenia lekko usieciowanego HA i nieusieciowanego HA) dla uzyskania naturalnego, jednolitego i długotrwałego efektu korekty w okolicy oka. Poza zabiegami okolic oczu, może być stosowany również do delikatnych zmarszczek twarzy, szyi i dekoltu.
Redensity II jest najnowszym produktem stworzonym w laboratorium Teoxane, dedykowanym leczeniu okolicy oka. Zapewnia długotrwałą korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi.
Redensity II to rewolucyjny produkt 3 w 1. Zawiera on optymalnie dobrane stężenie kwasu hialuronowego (HA) – 15 mg/g, delikatne usieciowanego, a także kompleks odnawiający skórę i lidokainę. Redensity II jest nowym, unikalnym żelem o niskich właściwościach higroskopijnych, specjalnie opracowanym do wykonywania zabiegów delikatnej strefy wokół oczu, dzięki czemu minimalizuje ryzyko powstania obrzęku. Oprócz tego, Redensity II jest lekkim żelem z optymalnie dostosowanymi właściwościami mechanicznymi, wywierającym minimalny nacisk na tkanki, tak aby do minimum ograniczyć ryzyko powstawania obrzęku (1,5%)(1), co zostało potwierdzone w 3 fazie badań klinicznych (67 pacjentów monitorowanych przez rok).
Elastyczność żelu Redensity II  jest tak dobrana, aby „otulić” obszar wokół oczu. Redensity II różni się od innych wypełniaczy, gdyż umożliwia doskonałą kontrolę rozmieszczenia produktu przy ułatwionej technice podawania. Lekarze cenią sobie jego łatwość podawania i właściwości modelowania.

Wskazania do zabiegu TEOSYAL Redensity II
– cienie pod oczami, zasinienia, podkrążone oczy
– ‚dolina łez’
– fałd powiekowo-policzkowy
– niewielkie ‚worki pod oczami’

Cena zabiegu
Redensity I – 750 zł
Redensity II – 1200 zł

 

Zabiegi wykonują:

dr Filip Reś – chirurg i chirurg naczyń, specjalista medycyny estetycznej
dr Łukasz Ordynowski – specjalista medycyny estetycznej,  https://pl-pl.facebook.com/Ordynowski-Medycyna-Estetyczna-523913997652915/

Dni dobrych cen!

Poniedziałki

Oxybrazja + Infuzja tlenowa twarz 180 zł

LipoRadiologia - 2 partie ciała 160 zł

Cryolift twarz 220 zł

Wtorki

Kriolipoliza 1 przyłożenie głowicy 190 zł

Karboksyterapia twarz + szyja + dekolt 150 zł

Mezoterapia igłowa okolicy oczu 160 zł

Mikrodermabrazja z kwasem cytrynowym twarz + szyja 150 zł

Środy

Frakcyjne RF twarz 190 zł

Karboksyterapia 2 partie ciała 150 zł

Depilacja IPL 1 część ciała 50 zł

Czwartki

Lipoliza iniekcyjna podbródek 350 zł

LipoRadioLogia twarz + szyja 160 zł

RetixC twarz + szyja + dekolt 180 zł

Piątki

Dermapen twarz 240 zł

Mezoterapia igłowa Fusion/ NanoMezo twarz 240 zł

Kwas glikolowy Neostrata twarz + szyja 160 zł

Zarezerwuj wizytę online!

MediRaty

MediRaty – kalkulator

Piękny uśmiech na każdy dzień


Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowymzobacz więcej

Marki produktów używanych w naszym salonie

Aqualyx
Azzalure
Cosmelan
Cytocare
Dermaheal
Fusion
Hafiller
Norel
Regeneris
Restylane
RRS
Stylage
Filorga
Mesoestetic
VINCI
Dermomedica
Exuviance
Mapa dojazdu do gabinetu Dermedika

Gabinet kosmetyczny i medycyny estetycznej DERMEDIKA

ul. Krowoderskich Zuchów 16
31 - 272 Kraków

tel. 12-626-22-77, tel. kom. 795-462-071

gabinet@dermedika.pl

(C) Copyright 2015. Dermedika.pl. Kopiowanie zabronione.

Zadzwoń od nas:
12 626-22-77
795-462-071