Dermedika

Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

POWIĘKSZANIE UST

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg wypełniania ust polega na wprowadzeniu do nich (w formie żelu) kwasu hialuronowego. W efekcie tego zabiegu skóra zostaje wygładzona i przywrócone zostaje jej prawidłowe nawilżenie. W zależności od oczekiwań istnieje możliwość poprawienia konturu, zwiększenie objętości wargi górnej lub dolnej oraz podniesienia kącików ust.

W naszym gabinecie zabieg ten wykonywany jest przy użyciu kwasu hialuronowego (Teosyal, Stylage, Restylane, Estelis Perfecta, Juvederm oraz innych).

Powiększanie ust kwasem

Dla kogo?

Zabieg powiększania ust czy też modelowania ust jest wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych osób (zarówno kobiet jak i mężczyzn), korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. Część pacjentek pragnie powiększyć swoje usta z powodu panującej mody na pełne usta. Jeżeli chodzi o osoby starsze, to dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Zabieg ten wymaga odpowiedniego przygotowania. Na około 3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (solarium, sauna, promienie słoneczne) oraz wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy dokładnie zmyć makijaż z ust. Wszystkie te zalecenia mają na celu uzyskanie jak najlepszego efektu.

Zabieg

Okolice ust są bardzo wrażliwe, dlatego też proponujemy naszym pacjentom znieczulenie przy pomocy kremu znieczulającego Emla (ok. 15 min przed zabiegiem), lub też przez znieczulenie przewodowe (tzw. dentystyczne). Preparat kwasu hialuronowego jest wstrzykiwany przez lekarza w skórę właściwą przy użyciu jednorazowej strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę.

Powiększanie ust kwasem

W zależności od potrzeb pacjenta można korygować całą okolicę ust tzn:
– zwiększyć objętość wargi czerwonej;
– modelować kontur ust;
– wypełnić drobne zmarszczki wokół ust

Po zakończeniu iniekcji miejsce wstrzyknięcia preparatu jest masowane, dzięki czemu preparat kwasu hialuronowego zostaje równomiernie i jednolicie rozprowadzony na całej powierzchni. Bezpośrednio po zabiegu stosujemy preparat z witaminą K lub inny preparat, którego celem jest ograniczenie możliwości pojawienia się drobnych siniaczków.

Efekt

Po wstrzyknięciu żelu w usta preparat wiąże wodę i powiększa ich objętość. Efekt utrzymuje się ok. 7-9 miesięcy. Zaletą zabiegu jest fakt, iż pomimo wchłonięcia się preparatu widoczna jest znaczna poprawa jakości skóry ust poprzez trwałe i aktywne nawodnienie skóry oraz poprawę elastyczności. To wszystko za sprawą kwasu hialuronowego, który pozostawiony w skórze cały czas pracuje i stymuluje skórę jak długotrwały zabieg kosmetyczny.

Powiększanie ust efekty

Po zabiegu

Przez kilka godzin po zabiegu należy unikać nadmiernej ekspresji w obrębie ust, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Przez około 3 dni nie powinno się nadmiernie narażać ust na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, sauna).

Przeciwwskazania do zabiegu:
– ciąża i karmienie piersią;
– stany zapalne skóry, infekcje (opryszczka);
– skłonności do blizn przerostowych (keloidów);
– choroby układu immunologicznego, immunoterapia;
– nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Po zabiegu powiększania usta są pełniejsze, nawilżone oraz mają ładny i głębszy kolor.

Piękne usta kwas hialuronowy

W naszym gabinecie pracują doświadczeni lekarze, którzy pomogą w podjęciu decyzji co do zużytego preparatu i specyfiki zabiegu. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Możesz mieć powiększone usta delikatnie, lub bardzo widocznie, tak jak to robią gwiazdy ekranu.

Cena: od 900 zł

Dni dobrych cen!

Poniedziałki

Botox wybrana partia (kurze łapki, lwia zmarszczka, zmarszczki palacza, zmarszczki czoła..) 450 zł

Kwas hialuronowy (powiększanie ust, bruzdy nosowo-wargowe) 900 zł

Kriolipoliza jedno przyłożenie głowicy 300 zł

Wtorki

Mezoterapia igłowa pod oczy 160 zł

Środy

Dermapen z kwasem hialuronowym 250 zł

Czwartki

Mezoterapia igłowa twarzy 250 zł

Piątki

COSMELAN 1400 zł

Depilacja Laserowa dowolnej części ciała 50 zł

Karboksyterapia twarz +szyja 169 zł

Zarezerwuj wizytę online!

Piękny uśmiech na każdy dzień


Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowymzobacz więcej

Marki produktów używanych w naszym salonie

Aqualyx
Azzalure
Cosmelan
Cytocare
Dermaheal
Fusion
Hafiller
Norel
Regeneris
Restylane
RRS
Stylage
Mapa dojazdu do gabinetu Dermedika

Dermedika Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

ul. Gen. Fieldorfa Nila 12 LU-1
31- 209 Kraków

tel. 12-626-22-77 lub 12-626-22-77, tel. kom. 795-462-071

gabinet@dermedika.pl

(C) Copyright 2015. Dermedika.pl. Kopiowanie zabronione.