ul. Krowoderskich Zuchów 16, 31-272 Kraków
12 626-22-77 lub 795-462-071
gabinet@dermedika.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna

Ginekomastia

Ginekomastia to łagodny przerost gruczołu piersiowego u mężczyzn. Może być jednostronna lub obustronna. Ginekomastia jest częstym problemem, dotyka nawet ok. 30-50% mężczyzn. Może pojawić się w różnym wieku, w różnym stopniu. Jest źródłem dyskomfortu oraz negatywnego postrzeganiu własnego ciała.

Czytaj dalej „Ginekomastia” »

Usuwanie zmian skórnych

Zmiany skórne stanowią problem nie tylko estetyczny, ale często również medyczny. Czasem ze względu na umiejscowienie mogą powodować dyskomfort dla Pacjenta.

Czytaj dalej „Usuwanie zmian skórnych” »

Chirurgiczne powiększanie penisa

Powiększanie penisa metodą podcięcia więzadeł wieszadłowych jest zabiegiem chirurgicznym, który polega na operacyjnym przecięciu więzadeł, przytrzymujących penisa blisko kości łonowej, co pozwala na jego całkowite wysunięcie się.

Ta metoda powiększania penisa jest jednak stosunkowo rzadko stosowana. Wynika to z kilku przyczyn: przede wszystkim jest to procedura chirurgiczna, znacznie bardziej inwazyjna niż powiększanie penisa kwasem hialuronowym czy powiększanie penisa własnym tłuszczem. Efekty zabiegu widoczne są tu przede wszystkim w przypadku penisa w stanie spoczynku (1,5 – 3 cm), podczas gdy zwiększenie jego wymiarów we wzwodzie jest niewielkie (zwykle ok. 1 cm). Minusem tej metody jest również fakt ze nie występuje zwiększenie grubości penisa, jedynie jego wydłużenie.

Czytaj dalej „Chirurgiczne powiększanie penisa” »

Powiększanie penisa własnym tłuszczem

Często wybieraną metodą zwiększania wielkości członka (poza powiększaniem penisa kwasem hialuronowym) jest powiększanie penisa poprzez lipotransfer czyli przeszczep własnego tłuszczu pacjenta. Przebieg procedury jest analogiczny, jak w przypadku powiększania z zastosowaniem kwasu hialuronowego, różnica polega na zastosowanej substancji – w tym przypadku jest to tkanka tłuszczowa, pobrana od samego pacjenta.

Czytaj dalej „Powiększanie penisa własnym tłuszczem” »

Plastyka brody z użyciem implantu silikonowego

Plastyka brody z użyciem implantu, czyli tzw. korekcja profilu dolnej części twarzy to zabieg chirurgiczny, polegający na wszczepieniu implantu bezpośrednio na części bródkowej żuchwy. Celem tej operacji plastycznej jest uwydatnienie kształtu brody, co wpływa na poprawę ogólnego wyglądu całej twarzy, pozwala uzyskać jej odpowiednie proporcje i ładny profil.
Efekt jest trwały, utrzymuje się przez wiele lat.

Inną metodą, dającą czasowy (do 2 lat) efekt uwydatnienia profilu bródki jest zabieg polegający na wypełnieniu tej okolicy kwasem hialuronowym o dużej gęstości.

Czytaj dalej „Plastyka brody z użyciem implantu silikonowego” »

BROW LIFT – chirurgiczne podniesienie brwi i czoła

Lifting brwi i czoła (browlift) jest to zabieg chirurgiczny, którego celem jest odtworzenie młodszego, wyrazistego i pogodnego wyrazu twarzy. Jest zabiegiem jednorazowym, dającym trwały efekt.

Oczy i brwi są jedną z tych okolic na twarzy, na której najczęściej w pierwszej kolejności zaznaczają się procesy starzenia. Zabieg ma na celu m.in. podniesienie linii brwi oraz redukcję zmarszczek czoła. Uzyskujemy w ten sposób ogólne odmłodzenie i odświeżenie wyglądu twarzy, „otwarte” spojrzenie, pozbycie się ciężkości powiek górnych oaz efektu zmęczenia, zwiotczenia i opadania tkanek.

Czytaj dalej „BROW LIFT – chirurgiczne podniesienie brwi i czoła” »

LIP LIFT – chirurgiczne podniesienie ust

Podniesienie ust (Lip Lift) jest chirurgiczną metodą modelowania i powiększania ust, koryguje ich kształt i proporcje. Zabieg polega na usunięciu nadmiaru skóry poniżej nosa i podniesienie ust ku górze. Stosuje się go w przypadku dużej dysproporcji między górną wargą a podstawą nosa. Pozwala na uzyskanie trwałej zmiany proporcji ust i przywraca harmonię środkowej części twarzy.

Lip Lift Zabieg przynosi spektakularny, a jednocześnie – co bardzo ważne – naturalny efekt. W wyniku zabiegu usta stają się delikatnie większe, jednak zachowują swoją naturalną objętość. Jeżeli chcemy nadać ustom większej objętości można dodatkowo użyć kwasu hialuronowego celem ich wypełnienia.

Czytaj dalej „LIP LIFT – chirurgiczne podniesienie ust” »

Powiększanie piersi przy użyciu implantów

Powiększanie piersi przy użyciu implantów to najczęściej wykonywana operacja plastyczna. Zabieg ma na celu nadanie piersiom większej objętości lub nowego kształtu. Operację wykonuje się najczęściej ze względów estetycznych: służy ona zmianie rozmiaru piersi, uniesieniu biustu, korekcji asymetrii oraz ogólnie poprawie proporcji kobiecej sylwetki a przez to podniesieniu poczucia własnej atrakcyjności i pewności siebie. Wskazaniem do zabiegu powiększania piersi może być również potrzeba rekonstrukcji piersi np. po mastektomii z powodu raka piersi lub też niedorozwój anatomiczny piersi oraz zanik gruczołu piersiowego, który może wystąpić po porodzie.

Czytaj dalej „Powiększanie piersi przy użyciu implantów” »

Lipotransfer

Lipofilling – przeszczep tkanki tłuszczowej

Lipofilling to jedna z nowoczesnych metod lipotransferu, czyli przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej z jednego obszaru ciała w inny. Tego rodzaju naturalny autologiczny materiał wypełniający jest bezpieczny i skuteczny, a jego zastosowanie może być bardzo szerokie.

Lipotransfer jest świetną możliwością wyszczuplenia oraz odmłodzenia w szybki i zarazem mało inwazyjny sposób przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego efektu.

Czytaj dalej „Lipotransfer” »

Lifting twarzy i szyi

Lifting twarzy i szyi to zabieg chirurgiczny, który polega na usunięciu nadmiaru skóry twarzy i szyi wraz z podniesieniem i napięciem powięzi w obrębie twarzy. Ma przede wszystkim działanie odmładzające, jednak dodatkowo może delikatnie skorygować rysy twarzy. Po zabiegu twarz wygląda zdecydowanie młodziej, a przy tym naturalnie. Ingerencja chirurgiczna praktycznie nie jest zauważalna.

Czytaj dalej „Lifting twarzy i szyi” »

Korekta uszu

Operacja uszu (tzw. otoplastyka) pozwala skorygować różne defekty w budowie uszu: odstające uszy, w przypadku wrodzonej deformacji zmienić kształt małżowiny, zmniejszyć ją lub powiększyć a także poprawić wygląd płatków uszu.

Operacja uszu to dla wielu osób sposób na pozbycie się mankamentów urody i kompleksów związanych z wyglądem, które obniżają samoocenę i pewność siebie. Uzyskane dzięki niej efekty są trwałe i widoczne bezpośrednio po zabiegu.

Czytaj dalej „Korekta uszu” »

Dni dobrych cen!

W naszym gabinecie każdego dnia wykonujemy określone zabiegi w promocyjnej cenie.
1

Poniedziałki

Terapia LED twarz + szyja: 160 zł

Oczyszczanie wodorowe twarz: 250 zł

Mezoterapia skóry głowy Dermaheal HL: 320 zł

Mikrodermabrazja z kwasem twarz i maską: 220 zł

Zaffiro termolifting twarz: 850 zł

2

Wtorki

Biorepeel twarz: 250 zł

Hifu Ultralift 3D twarz: 2300 zł

Egzosomy ASCE+ + Dermapen twarz: 1300 zł

Mezoterapia igłowa Fusion okolicy oczu: 230 zł

Fotodepilacja IPL uda/łydki: 160 zł

3

Środy

Peptidial HX - stymulator tkankowy twarz: 650 zł

Hifu Ultralift 3D brzuch: 1800 zł

Karboksyterapia 2 partie ciała: 180 zł

Waterpeeling twarz: 230 zł

RetiX C Sun Glow: 260 zł

4

Czwartki

Radiofrekwencja mikroigłowa twarz + szyja + dekolt: 2000 zł

Dr Cyj - peptydowa terapia włosów: 650 zł

Infuzja tlenowa + Oksybrazja: 240 zł

Mezoterapia Neuvia Hydro Deluxe: 750 zł

Redukcja rumienia IPL twarz: 220 zł

5

Piątki

Radiofrekwencja mikroigłowa ramiona lub brzuch: 1000 zł

Dermapen z kwasem hialuronowym, twarz: 350 zł

Mezoterarpia igłowa Fusion twarz: 360 zł

Global Eyecon - okolica oka: 240 zł

Laserowy peeling węglowy twarz: 230 zł

Korzystaj z promocyjnych ofert w naszym salonie. Każdego dnia oszczędzasz pieniądze z salonem Dermedika!

Nasz adres:

Gabinet Kosmetyczny i Medycyny Estetycznej DERMEDIKA

ul. Krowoderskich Zuchów 16 LU6
31 - 272 Kraków

tel. 12-626-22-77,
tel. kom. 795-462-071

gabinet@dermedika.pl

Zapraszamy
Pon - Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: wg zapisów

Znajdź nas na:

Facebook    Twitter    Instagram
(C) Copyright 2023. Dermedika.pl. Kopiowanie zabronione.
Zadzwoń od nas:
12 626-22-77
795-462-071