ul. Krowoderskich Zuchów 16, 31-272 Kraków
12 626-22-77 lub 795-462-071
gabinet@dermedika.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Zabieg dla kobietZabieg dla mężczyzn

Mezoterapia igłowa jest uniwersalną i niezastąpioną metodą stosowaną do szybkiej i skutecznej regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia przy zachowaniu w pełni naturalnego efektu. Jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Pielęgnuje skórę przywracając jej świeży, młody wygląd.

Dzięki tej technice można wprowadzić pod skórę substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

Zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, nawet młodych, od 25 roku życia, których skóra wymaga nawilżenia i regeneracji, pojawiają się przebarwienia posłoneczne czy też cienie pod oczami. Stosuje się go również jako profilaktykę przeciwstarzeniową. Mezoterapia przynosi dobre rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną oraz dojrzałą skórą, która traci jędrność. Dzięki tej metodzie w łatwy i szybki sposób można poprawić kondycję skóry. Mezoterapię igłową można łączyć dodatkowo z innymi zabiegami estetycznymi.
mezoterapia igłowa

Wskazania do zabiegu

• odmładzanie, regeneracja i poprawa wyglądu skóry
• redukcja zmarszczek, zwiotczenia, odwodnienia skóry
• profilaktyka przeciwzmarszczkowa
• redukcja cieni, zasinień pod oczami
• redukcja przebarwień
• odmłodzenie owalu twarzy
• ujędrnienie, przywrócenie napięcia i elastyczności skóry
• leczenie rozstępów i blizn
• leczenie i profilaktyka wypadania włosów
• redukcja cellulitu (ramiona, brzuch, uda, pośladki)
• leczenie miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Mezoterapia polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu płytko pod skórę odpowiednich substancji leczniczych. Podczas zabiegu wykorzystujemy wysoko wyspecjalizowane koktajle, zawierające w swoim składzie substancje aktywne. Składy oraz stężenia różnią się w zależności od rejonu zastosowania i problemu. Mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących stymuluje metabolizm komórek, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, poprawia stan skóry. Po serii zabiegów mezoterapii uzyskujemy znaczną poprawę napięcia, jędrności i nawilżenia skóry. Znikają drobne zmarszczki, a głębsze ulegają spłyceniu. Skóra jest dobrze odżywiona i wypoczęta.

Preparaty do zabiegów mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu zawierają w swoim składzie głównie kwas hialuronowy i inne indywidualnie dobrane składniki takie jak witaminy A, C, E czy w substancje czynne pochodzące np. z alg i zielonej herbaty. Kwas hialuronowy, będący głównym składnikiem koktajli mezoterapeutycznych jest związkiem naturalnie występującym w naszej skórze. Kwas hialuronowy działa wiążąc w skórze wodę. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody. Dodatkowo dostarczane do skóry przy pomocy mezoterapii witaminy nie utleniają się i wykazują wysoką aktywność i działanie antyrodnikowe.

Substancje aktywne używane w mezoterapii
• kwas hialuronowy – poprawia nawilżenie, napięcie i elastyczność skóry
• witaminy i minerały – stymulują procesy komórkowe oraz pozwalają na utrzymanie równowagi biologicznej w głębszych warstwach skóry
• koenzymy – przyspieszają procesy odbudowy tkankowej
• kwasy nukleinowe – stymulują procesy białek ważnych dla skóry
• L-karnityna – bierze udział w procesach lipolizy i pomaga spalać tkankę tłuszczową
• biotyna – korzystnie wpływa na właściwe funkcjonowanie włosów i skóry, znana również jak o witamina H.
• aminofilina – znacznie przyspiesza przemianę trójglicerydów
• preparaty złożone – wykazują szerokie spektrum działania

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem nanosi się maść znieczulającą. Odpowiednio dobrany do potrzeb pacjenta koktajl substancji leczniczych wstrzykiwany jest cienką igłą do skóry na głębokość około 2-3 mm, za pomocą mikro nakłuć w odstępach 5-10 mm. Mogą pojawić się zaczerwienienia lub drobne zasinienia w miejscach podawania preparatu, które znikną w ciągu kilku dni.

Częstotliwość zabiegów
Już po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry. Jednak najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów. Ilość zabiegów oraz ich intensywność uzależniona jest od stanu skóry oraz oczekiwań pacjenta. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów powinno się wykonać 4-6 zabiegów, co 7-30 dni w zależności od problemu i zastosowanego preparatu. Dla podtrzymania efektów warto również wykonywać zabiegi ‘przypominające’ (utrwalające efekty) kilka razy w roku zależnie od potrzeb i kondycji skóry.

Zalecenia po zabiegu

Zabieg można wykonywać w każdej porze roku, lato nie jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu, jednak po zabiegu nie zaleca się korzystać z sauny, kąpieli słonecznych, basenu ani intensywnego wysiłku fizycznego przez okres około 5 dni. Przez pierwsze dwa dni po zabiegu zalecane jest picie dużej ilości wody mineralnej, ok. 2l.

Przeciwwskazania
• alergia na substancję stosowaną podczas zabiegu
• choroby skóry (infekcje wirusowe i bakteryjne: stany zapalne, aktywna opryszczka)
• choroby nowotworowe
• choroby autoimmunologiczne
• ciąża i okres laktacji
• stosowanie leków przeciwkrzepliwych
• skłonność skóry do powstawania bliznowców

Biorewitalizacja skóry i terapia anti-aging – twarz, szyja, dekolt, dłonie -– odmładzanie, ujędrnianie skóry.
Polecane preparaty:
– StylAge Hydro
– Filorga MHA-18, Filorga NCTF
– Revanesse Pure
– CuraVisc
– Hafiler
– Revitacare : Cytocare/ Strechcare
– RRS Hyalift 75 PROactive
– RRS Silsorg
– RRS HA Injectable
– Dermaheal HSR, Dermaheal SR
– Fusion Mesotherapy HA 3,5, koktaile witamin, Silorg
– Nanomeso, Mesosystem

Redukcja cieni, zasinień i worków pod oczami
– RRS HA Eyes
– Dermaheal EyeBag Solution (worki pod oczami)
– Dermaheal DarkCircle Solution (cienie)
– Fusion Mesotherapy – Eye Contour

Redukcja przebarwień
-Dermaheal SB
-Mesosystem
-Fusion Mesotherapy Radiance, Wit. C20%

Terapia na ciało – redukcja cellulitu, rozstępów, blizn, miejscowych lokacji tkanki tłuszczowej
– RRS HA Cellutrix
– Revitacare – Cellucare
– Dermaheal LL
– Fusion Mesoteraphy PPC, Carnitine

Profilaktyka łysienia i leczenie wypadania włosów
Wskazania: łysienie androgenowe, łysienie plackowate, wypadanie włosów na skutek
zmian hormonalnych w okresie ciąży i laktacji, na skutek słabego krążenia, ubogiej diety,
włosy słabe, przetłuszczające się, wymagające odżywienia.

– Dermaheal HL (nagroda Perła Medycyny Estetycznej 2014)
– Revitacare Haircare
– RRS XL Hair

 

Stylage Hydro

Nawilżenie i antyoksydanty.
• aktywne i długotrwałe nawilżenie skóry
• poprawa struktury skóry
• zdrowa i promienna skóra
• skóra mniej narażona na procesy starzenia

Stylage Hydro to udoskonalony żel zawierający kwas hialuronowy, przeznaczony do przeciwdziałania przesuszeniu i zwiotczeniu skóry.
Wchodzący w skład produktu mannitol o działaniu przeciwutleniającym wzmacnia ochronę skóry przed wolnymi rodnikami i chroni nieusieciowany kwas hialuronowy przed zbyt szybką degradacją, zapewniając tym samym efekt długotrwałego nawilżenia

Dla osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się wykonanie trzech zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie.

stylage hydro mezoterapia igłowa

Cena – 500 zł/ twarz (1 ml)

 

Filorga M-HA 18

Najwyższej jakości stabilizowany i bezpieczny kwas hialuronowy 18 mg/ml + glicerol 20 mg/ml

Intensywny zabieg dla skóry odwodnionej. Koryguje zmarszczki, przywraca gęstość i optymalne nawilżenie skóry. Redukuje kurze łapki, zmarszczki mimiczne, zmarszczki wokół ust. Zapewnia skórze wyjątkowo silne nawilżenie i poprawę napięcia (działanie kwasu hialuronowego i glicerolu).

Cena500 zł/ twarz (1 ml)

filorga m ha 18

Revanesse Pure

Aktywna regeneracja i nawilżenie skóry, poprawa kolorytu, zwiększenie gęstości skóry właściwej.
Revanesse® Pure jest biodegradowalnym, nieusieciowanym, czystym żelem kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego. Jest szybko wchłaniany, uzupełniając jednocześnie kwas hialuronowy zanikający wraz z procesami starzenia. Poprzez odżywienie i uwodnienie warstwy brodawkowatej skóry właściwej, Revanesse® Pure nawilża, uelastycznia i ujędrnia skórę, nadając jej zdrowszy wygląd.

Ravanesse Pure

Cena500 zł/ twarz (1 ml)

 

HAFILLER Aqua

Hafiller Aqua jest nieusieciowanym, medycznym, czystym kwasem hialuronowym przeznaczonym do zabiegów mezoterapii igłowej. Czystość kwasu jest poparta m.in. europejskim certyfikatem medycznym.
Hafiller Aqua ma postać przezroczystego żelu o dużej skali gęstości Jest w pełni wchłanialny. Czas wchłaniania medycznego żelu roztworu hialuronianu nieusieciowanego wynosi ok. 24-72h i zależy od użytego stężenia. Im wyższe stężenie produktu tym dłuższy jest czas jego wchłaniania.

Może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Zabiegi można wykonywać na całą powierzchnię ciała – najczęściej: twarz, szyja, dekolt, dłonie.
Hafiller Aqua profilaktycznie można zacząć stosować już od 25 roku życia jednakże najlepsze zastosowanie znajduje dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami, słabo nawilżonych jak również skór starszych, mocno zniszczonych. Dzięki zastosowaniu Hafiller Aqua uzyskuje się efekt głębokiego nawilżenia, napięcia, zwiększenia elastyczności i gęstości skóry, ujędrnienia, wyraźnego spłycenia zmarszczek.
W przypadku zastosowania serii zabiegów – ok. 4 – 5 zabiegów – efekty te utrzymują się około 6 miesięcy. Zalecane są zabiegi przypominające – 1 zabieg w miesiącu – które pomagają wydłużyć ten czas.

Hafiller Aqua 20 (zawartość kwasu hialuronowego 20mg/ml) oprócz nawilżenia i poprawy sprężystości skóry, wyraźnie zwiększa jej gęstość przez co powoduje spłycenie zmarszczek.

Hafiller Aqua 25 (zawartość kwasu hialuronowego 25 mg/ml) mocno nawilża, zwiększa gęstość skóry, daje efekt wygładzenia mocno widocznych zmarszczek. Przeznaczony dla skóry zwiotczałej, wymagającej silnego nawilżenia i regeneracji.

Hafiller Aqua 30 (zawartość kwasu hialuronowego 30mg/ml) wypełnia mocno widoczne zmarszczki, głęboko nawilża i napina skórę. Przywraca jej jędrność. Przeznaczony dla dojrzałej, grubej skóry oraz skóry z widocznymi porami.

hafiller

Cena450 zł / twarz (1,5 ml)
 

 

CYTOCARE / Revitacare

Preparaty CytoCare (502, 516, 532) różnią się miedzy sobą zawartością kwasu hialuronowego. Mogą być stosowane podczas zabiegów mezoterapii na twarz, szyję, dekolt, grzbiety dłoni. Zastosowanie kuracji preparatami CytoCare wspomaga dobre odżywianie komórek skóry, nadaje skórze młody wygląd i opóźnia procesy starzenia. CytoCare 532 jest intensywnie działającym preparatem z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego (30mg/5ml), co pozwala na głęboką odnowę skóry i doskonałe jej nawilżanie. . Kompleks witamin zawartych w preparacie wykorzystywany w mezoterapii wspomaga działania antyutleniające, oraz stymuluje rozwój komórek skóry.

Najlepsze efekty przynosi przeprowadzenie 4 zabiegów co 2 tygodnie, podtrzymująco 1 zabieg co 1,5-3 m-ce.

Efekty
• spłyca nawet głębsze zmarszczki
• intensywne zagęszcza i regeneruje skórę właściwą
• głęboko nawodnia
• zapobiega pojawieniu się „pierwszych zmarszczek”
• utrzymuje biologiczną równowagę skóry
• zapewnia intensywne odżywianie skóry
• zapewnia promienność i blask

cytocare

Cena 350 zł/ twarz (2,5 ml)

 

STRECHCARE / Revitacare

StretchCare to produkt o wyjątkowo skutecznej formule zawierający kwas hialuronowy, DMAE (dimetyloaminoetanol), pierwiastki śladowe oraz witaminę B5, zastosowane by uzyskać efekt napięcia i wzmocnienia skóry. Stosowany jest w przypadku widocznego zwiotczenia skóry powiek dolnych oraz górnych, w celu poprawy owalu twarzy, szyi, ramion, brzucha, wewnętrznej strony ud.
Najlepsze efekty przynosi przeprowadzenie 4 – 6 zabiegów w odstępie około 7-14 dni.
DMAE wywołuje efekt liftingu i naprężenia. Tkanki wspierające skórę zostają bardzo wzmocnione. Dzięki kwasowi hialuronowemu, jego właściwościom nawilżającym i odbudowującym, komórki otrzymują intensywną dawkę substancji odpowiedzialnej za nawodnienie i regenerację. Umożliwia to skórze odzyskanie jej napięcia. Pierwiastki śladowe oraz witamina B5 wspólnie wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry przeciwko wolnym rodnikom, co skutkuje młodszą i świeżej wyglądającą skórą. DMAE wzmacnia również poluzowane włókna kolagenowe, co zmniejsza szerokość uszkodzeń skóry oraz łagodzi efekt typowej dla nich pigmentacji. StretchCare poprawia też napięcie powierzchniowe skóry, szczególnie po zabiegu modelującym, liposukcji oraz przy opadaniu skóry w wynikustarzenia.

Efekty
• skóra jest lepiej napięta i wzmocniona
• rysy twarzy się wyostrzają
• owal twarzy wyrzeźbiony i wyrazisty
• skóra jest gładsza, lepiej napięta, wzmocniona, „podniesiona”
• twarz odzyskuje poprzednie napięcie i elastyczność
• efekty rozciągnięcia w znacznym stopniu zostają złagodzone
• pigmentacja jest zdecydowanie mniej wyraźna
• efekt rozjaśnienia skóry

Stretchcare

Cena350 zł/ twarz (2,5 ml)

DERMAHEAL – Mezoterapia Biomimetyczna

Marka Dermaheal to wysokiej jakości i zaawansowane technologicznie produkty stworzone w laboratoriach Caregen. Ich innowacyjna formuła zawiera jedyne w swoim rodzaju czynniki wzrostu i peptydy biomimetyczne jak również niespotykaną dotąd liczbę składników aktywnych.
Produkty Dermaheal to linia preparatów stosowanych w mezoterapii przeciw starzeniu się skóry, przebarwieniom skórnym, w redukcji cellulitu i lokalnych otłuszczeń i oraz przeciw wypadaniu włosów.

Dermaheal SR
• Działanie przeciwzmarszczkowe
• Zapobieganie starzeniu się skóry
• Skóra trądzikowa o rozszerzonych porach

Dermaheal SR to produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje zmniejszenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawilża suchą skórę i pomaga jej utrzymać optymalną równowagę wilgoci. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych daje efekt odmłodzenia, zapobiega starzeniu się skóry. Udoskonala skórę postarzałą, trądzikową i o rozszerzonych porach.
57 aktywnych składników:
• 13 witamin,
• 24 aminokwasy,
• 5 minerałów,
• 4 koenzymy,
• 4 kwasy nukleinowe,
• 2 czynniki redukujące,
• 5 peptydów biomimetycznych:
o Acetyl Decapeptide-3: stymuluje podziały komórkowe i procesy naprawcze skóry; redukuje drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,
o Decapeptide-4 (CG-IDP2): poprawia elastyczność, wpływa na syntezę elastyny i kolagenu,
o Oligopeptide-24 (CG-EDP3): redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową,
o Tripeptide-6 (CG-CTP): odpowiada za optymalne nawilżenie skóry,
o Copper Tripeptide-1 (CG-peptyd miedzi): wpływa na proliferację komórkową.

dermaheal sr

Cena350 zł / twarz (2,5 ml)

 

Dermaheal HSR
• 50mg kwasu hialuronowego w każdej ampułce
• Zapobieganie starzeniu się skóry
• Działanie przeciwzmarszczkowe
• Skóra trądzikowa o rozszerzonych porach

Dermaheal HSR to przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje zmniejszenie drobnych zmarszczek i poprawę napięcia. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawilża suchą skórę i pomaga jej utrzymać optymalną równowagę wodną. Wyraźnie zmniejsza pory.
58 aktywnych składników (50mg HA):
• Kwas hialuronowy (1%),
• 13 witamin,
• 24 aminokwasy,
• 5 minerałów,
• 4 koenzymy,
• 4 kwasy nukleinowe,
• 2 czynniki redukujące,
• 5 peptydów biomimetycznych:
o Acetyl Decapeptide-3: stymuluje podziały komórkowe i procesy naprawcze skóry; redukuje drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,
o Decapeptide-4 (CG-IDP2): poprawia elastyczność, wpływa na syntezę elastyny i kolagenu,
o Oligopeptide-24 (CG-EDP3): redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową,
o Tripeptide-6 (CG-CTP): odpowiada za optymalne nawilżenie skóry,
o Copper Tripeptide-1 (CG-peptyd miedzi): wpływa na proliferację komórkową.
Zazwyczaj zaleca się wykonywanie dwóch do trzech serii zabiegów w ciągu roku.

dermaheal hsr

Cena350 zł/ twarz (2,5 ml)
 

 

Dermaheal SB
• Przebarwienia skórne i melazma
• Efekt rozjaśnienia
• Hamowanie syntezy melaniny

Dermaheal SB – redukuje przebarwienia skórne i zapobiega syntezie melaniny. Działa rozjaśniająco i efektywnie zapobiega dalszej pigmentacji skórnej. Sprawia, że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku. Skuteczny także w walce z plamami starczymi. Pozostawia skórę gładką, miękką i promienną.
Składniki aktywne:
• Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract,
• 2-O-Ethyl Ascorbic Acid,
• Arbutyna,
• 3 Peptydy Biomimetyczne:
o Oligopeptide-34 (CG-TGP2): zmniejsza syntezę melaniny blokując transfer ciałek melaninowych do keratynocytów; odpowiada za nawilżenie skóry,
o Pentapeptide-13 (CG-ASP): rozjaśnia i rozświetla skórę,
o Oligopeptide-50: działa przeciwzapalnie i rozjaśniająco.

dermaheal-sb

Cena350 zł/ twarz (2 ml)
 

 

Dermaheal HL
• Zapobieganie wypadaniu włosów
• Alopecja

Dermaheal HL to produkt do mezoterapii skóry głowy, działający regenerująco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.
56 aktywnych składników:
• 13 witamin,
• 24 aminokwasy,
• 5 minerałów,
• 4 kwasy nukleinowe,
• 2 czynniki redukujące,
• 4 peptydy biomimetyczne:
o Decapeptide-4 (CG-IDP2): wzmacnia włosy, stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa,
o Acetyl Decapeptide-3 (Rejuline): rewitalizuje cebulki włosowe regenerując komórki włosa,
o Oligopeptide-41 (Keramin 1): stymuluje proliferację i migrację komórek włosowych,
o Copper Tripeptide-1 (CG–Peptyd Miedzi): wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy trzonu włosa, wspomaga krążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosowe.
Produkt Dermaheal HL został doceniony w prestiżowym konkursie przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i otrzymał zaszczytny tytuł: Perły Dermatologii Estetycznej 2013
w kategorii: ‚Najlepszy preparat do mezoterapii’

DERMAHEAL-HL

Perła 2013

Cena350 zł/ skóra głowy (5 ml)
 

 

Dermaheal LL
• Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
• Leczenie cellulitu
• Regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry

Dermaheal LL to pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl do mezoterapii o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowy. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.
Składniki aktywne:
• L- karnityna: odpowiada za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają rozpadowi, ma działanie detoksykacyjne,
• Fosfatydylocholina: uwodorniona lecytyna,
• Peptydy Biomimetyczne:
o Decapeptide-4: wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za napięcie
i wygładzenie skóry, pobudza metabolizm mięśni.

dermaheal-ll

Cenaod 350 zł / jedna okolica np. podbródek, brzuch..)

 

Dermaheal Dark Circle Solution
• Redukcja cieni pod oczami
• Efekt rozjaśnienia
• Terapia przeciwstarzeniowa

Dermaheal Dark Circle Solution dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę pod oczami, redukując cienie i oznaki zmęczenia – dając efekt świeżego
i promiennego spojrzenia. Preparat wygładza zmarszczki pod oczami i zapobiega ich powstawaniu. Poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni pod oczami.
Składniki aktywne:
• Peptydy Biomimetyczne:
o Oligopeptide-34: zmniejsza syntezę melaniny blokując transfer ciałek melaninowych do keratynocytów, odpowiada za nawilżenie skóry,
o Oligopeptide-24: redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową,
o Decapeptide-4: wzmacnia elastyczność, wpływa na syntezę elastyny i kolagenu, poprawia metabolizm białek, zmniejsza insulino odporność, wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za wygładzanie skór.

dark-solution

Cena300 zł/ pod oczami (0,75 ml)

 

Dermaheal Eyebag Solution
• Redukuje “worki” i opuchnięcia
pod oczami
• Zapobiega powstawaniu obrzęków
• Terapia przeciwstarzeniowa

Dermaheal Eyebag Solution dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż redukując „worki” i opuchnięcia pod oczami oraz zapobiegając zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe pod oczami. Produkt wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry, ma także działanie rozjaśniające i rozświetlające.
Składniki aktywne:
• Peptydy Biomimetyczne:
o Tripeptide-41: zapobiega akumulacji tkanki tłuszczowej i stymuluje lipolizę,
o Nonapeptide-18: działanie przeciwstarzeniowe, przeciwzapalne,
o Oligopeptide-61: zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych, zwiększających odkładanie tłuszczu,
o Oligopeptide-73: zapobiega uszkodzeniom komórek skóry poprzez hamowanie wpływu UV
i innych czynników indukujących apoptozę.

Dermaheal Eyebag Solution

Cena300 zł/ pod oczami (0,75 ml)

 

RRS
Refills Repair Stimulates = Wypełnianie Naprawa Stymulacja
W tych trzech słowach zawiera się cała filozofia nowej gamy RRS ® – produktów do mezoterapii, stworzonych przez Laboratorium Aesthetic Dermal. Cała gama RRS® HA to produkty oparte na kwasie hialuronowym i /lub krzemie organicznym w połączeniu z różnymi kompleksami biorewitalizującymi.
Są to wyroby medyczne klasy III znak CE 1014, przeznaczone do iniekcji.

Różnorodność produktów RRS ®odpowiada różnym potrzebom skóry, a najwyższa jakość zapewnia bezpieczeństwo:
• RRS HA Injectable
• RRS Hyalift 75
• XL Hair
• RRS HA Cellutrix
• RRS Silisorg
• RRS HA Tensor Lift
• RRS HA Skin Relax with Bonta 568
• RRS Eyes

 

RRS HA Injectable

Zastosowanie:
• Silne nawilżanie
• Silna stymulacja
• Stymulacja i regeneracja skóry dojrzałej
• Dla zmęczonej i atonicznej skóry
• Idealny dla skóry palacza, skóry dojrzałej i osłabionej,
• Dla osób zestresowanych, zamieszkujących zanieczyszczony obszar
• Spłycenie drobnych zmarszczek
Okolica: twarz, ciało
Dla kogo: bez limitu wieku
Aktywne składniki:
• 6mg/ml HA kwasu hialuronowego + 4,62 mg/ml koktajlu biorewitalizującego
• 10 witamin: vit. A, vit. B1, vit. B2, vit. B3, vit. B5, vit. B6, vit. B12, vit.C, vit.E, vit.B9
• 3 kwasy tłuszczowe: kwas olejowy, kwas linolowy, kwas linolenowy
• 2 koenzymy: NAD, NADP
• 22 antyoksydanty: m.in. kwas askorbowy, kwas fitynowy, kwas liponowy, tauryna, teanina, kwas karnozowy, kwas chlorogenowy, kwas rozmarynowy, tokoferol, kwasy fenolowe: galusowy, ferulowy, kawowy
• 12 polifenoli: kwercetyna, hesperydyna, resveratrol, katechiny, epikatechina, procyanidin , R-2 Viniferin, ε-Viniferin, R-Viniferin, Izo-ε, Viniferin, Pycnogenol
• 21 aminokwasów: m.in. arginina, L-glutamina, L-leucyna, tauryna, metionina, fenyloalaniny, izoleucyna, lizyna, hydroksyproliny, proline, teanina, seryna, glutamina, histydyna, glicyny, treonina, alanina, kwas asparaginowy, kwas glutaminowy
• 13 mikroelementów: Zn, Cu, Co, K, Ca, Fe, Mg, P, Na, Mn, Se, Cr, Si
• 3 terpeny: Linalool, Borneol, 1.8-cineol
• do stosowania pojedynczo lub z Silisorgiem 1:1

RRS-HA-Injectable

Cena400 zł/ twarz (2,5 ml)

 

RRS Hyalift 75

Zastosowanie:
• Nawilżenie
• Wypełnienie drobnych zmarszczek
• Anty-aging
• Poprawa jakości skóry
Okolica:
• Twarz
• Szyja
• Dekolt
• Grzbiety dłoni
• Wewnętrzna strona ramion
• Wewnętrzna strona ud
• Okolica okołopępkowa
• Brzuch
Dla kogo: powyżej 35 roku życia
Aktywne składniki
• Czysty niestabilizowany kwas hialuronowy wysoko stężony 15 mg/ml
• Do stosowania tylko w połączeniu z produktami RRS Silisorg: 5 ml Hyaliftu+ 5 ml Silisorgu

RRS-Hyalift-75

Cena400 zł/ twarz (2,5 ml)

 

RRS Silisorg

Zastosowanie:
• Monoterapia, lub jako dodatek do innych produktów gamy RRS
• Biorewitalizacja tkanki podskórnej
Okolica:
• Twarz
• Ciało
• Skóra głowy
Dla kogo:
Bez limitu wieku

Aktywne składniki:
• 200 mg krzemu organicznego + 0,05mg/ml koktajlu biorewitalizującego
• 5 polifenoli: R-2 Viniferin, ε-Viniferin, R-Viniferin, Iso-ε-Viniferin, Resveratrol
• 1 antyoksydant: resweratrol

RRS-Silisorg

Cena400 zł/ twarz (2,5 ml)

 

RRS HA Tensor Lift

Zastosowanie:
• Anti aging
• Miękki lifting skóry
• Odbudowa kolagenu i elastyny
• Regeneracja, poprawa napięcia
Okolica:
• Twarz
• Szyja
• Dekolt
Dla kogo:
Dla osób w wieku 35-55 lat

Aktywne składniki:
• 6 mg/ml HA + 9,62 mg/ml koktajlu biorewitalizującego
• DMEA
• 11witamin: vit. A, vit. B1, vit. B2, vit. B3, vit. B5, vit. B6, vit. B12, vit.C, vit.E, vit.F vit.B9
• 2 kwasy tłuszczowe: kwas olejowy, kwas linolenowy
• 21 aminokwasów: arginina, L-¬‐glutamina, L-leucyna, tauryna, metionina, fenyloalaniny, izoleucyna, lizyna, hydroksyproliny, proline, teanina, seryna, glutamina, histydyna, glicyny, treonina, alanina, kwas asparaginowy, kwas glutaminowy
• 20 antyoxydantów: kwas askorbowy, kwas itynowy, kwas liponowy, tauryna, teanina, kwas karnozowy, kwas chlorogenowy, kwas rozmarynowy, tokoferol,etc.
• 13 mikroelementów: Zn, Cu, Co, K, Ca, Fe, Mg, P, Na, Mn, Se, Cr, Si
• 2 koenzymy: NAD, NADP
• 11 polifenoli: quercetine, hesperidine, resveratrol, catechine, epicatechine, procyanidin, R-¬‐2 viniferin, ε-¬‐Viniferin, R-¬‐Viniferin, Izo-¬‐ε-¬‐Viniferin, rosmarinic acid
• 5 terpenów: linalool, borneol, limonene, 1,8-¬‐cineol, myrcene

RRSHATensorLift

Cena400 zł / twarz (2,5 ml)

 

RRS XL Hair

Zastosowanie:
• Biostymulacja wzrostu włosów
• Poprawa kondycji i struktury włosów
Okolica:
• Skóra głowy
• Brwi
• Wzgórek łonowy
Dla kogo: bez limitu wieku
Aktywne składniki:
• 3 mg/ml HA kwasu hialuronowego + 52,38 mg/ml koktajlu biostymulującego
• czynnik wzrostu: Fibroblast Growth Factor (FGF) + Growth modulating peptide +Sodium DNA
• 17 aminokwasów: Arginina, alanina, kwas asparaginowy, kwas glutaminowy, glicyna, histydyna, hydroksyprolina,izoleucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, prolina, seryna, treonina, tyrozyna, leucyna, walina
• 9 mikroelementów: Krzem, wapń, żelazo, potas, magnez, mangan, fosfor, selen
• 7 witamin: vit. B12, vit. B9, vit.B3, vit. B5, vit.A, vit.E, vit.B8
• 5 terpenów: Ginkgolidy A- B- C- M- , bilobalidy
• 2 kwasy tłuszczowe: kwas linolowy, kwas olejowy
• 2 flawonoidy: kwercetyna, kaempferol
• 3 antyoksydanty: tokoferol, kwas chlorogenowy, kwas galusowy, kwercetyna, kaempferol

XL-Hair

Cena400 zł/ twarz (2,5 ml)

 

RRS HA Cellutrix

Zastosowanie :
• Redukcja cellulitu
• Ujędrnienie skóry objętej cellulitem
• Miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej – lokalny korektor tłuszczu
• Poprawa jakości skóry
Okolica:
• Pośladki
• Tylna strona ud
Dla Kogo: bez limitu wieku
Aktywne składniki:
• 0,05 mg/ml HA kwasu hialuronowego+ 17,5 mg/ml koktajlu biostymulującego
• 8 antyoksydantów: vit.C, kwas triferulowy, Irbic acid, Izobenzofuranonowych,-hederyna, Hederasaponin C, Hederacolchiside E i F
• 2 lipolityki: fukoksantyna, cafeina
• 7 flawonoidów: cinaroside, cinaratrioside, kwercetyna, kaempferol, troxerutin, rutyna, hesperydyna
• 8 mikroelementów: I, K, Br, Cl, Ca, Fe, Si, Mg
• 3 witaminy: vit. C, vit. A, vit. B2
• 8 saponin: ruskogeniny, neoruscogenin, α-hederyna, hederasaponin C, hederacolchiside E i F, azjatykozyd, madecassoside
• 3 trójtrepeny: kwas azjatycki, kwas madecassic, kwas bursztynowy
• 1 aminokwas: L-karnityna
• 2 AHAs: kwas jabłkowy, kwas mlekowy
• 2 polifenole: kwas chlorogenowy, Floroglucyna
• składnik lipolitycznym: kofeina i fukoksantyna
• transport tłuszczu: AHAs
• do stosowania pojedynczo lub z Silisorgiem 1:1

RRS-HA-Cellutrix

Cena od 400 zł / wybrana okolica np. podbródek, brzuch..)

 

RRS Eyes

Zastosowanie:
• Nawilżenie
• Poprawa mikrokrążenia
• Rozjaśnienie skóry
• Poprawa konturów oczu
• Działania antyoksydacyjne
Okolica: wymagająca okolica oka
Dla kogo: bez limitu wieku
Aktywne składniki:
• 5 mg/ml HA kwau hialuronwego+ 27,3 mg/ml kompleksu bierewitalizującego
• 11 antyoksydantów: m.in. vit.C, Naringin, Resveratrol, R-2 Viniferin, ε-Viniferin, R-Viniferin, Iso-ε-Viniferin
• 5 flawonoidów: Troxerutin, Rutin, Naringin, Hesperidin Methyl Chalcone, Hesperidin
• 3 saponiny: Ruscogenin, Neoruscogenin, Escin
• 6 polifenoli: R-2 Viniferin, ε-Viniferin, R-Viniferin, Iso-ε-Viniferin, Resveratrol, Coumarin
• 2 peptydy: DipeptideVW, Peptide Pal-GQPR
• 1 mikroelement: Organic silicium (krzem organiczny)

RRS-Eyes

Cena250 zł/ okolica oczu (1 ml)

 

MAW Mezoterapia

ODMŁADZANIE / REGENERACJA / NAWILŻANIE
MAW-HA 2

Kwas hialuronowy, zawarty w preparacie HA 2 poprawia nawilżenie skóry i zapobiega utracie wilgoci. Ma zdolność do zatrzymywania wody w ilości do tysiąca razy większej od jego masy, dlatego stosuje się go do nawilżania naskórka i odbudowy włókien tkanki łącznej skóry. Wypełnia zmarszczki i pomaga w retencji wody, wygładzając fałdy skóry. Kwas hialuronowy również stymuluje produkcję kolagenu, który zwielokrotnia efekt odmłodzenia skóry.
Składniki: Benzoesan sodu, kwas hialuronowy, woda.
Wskazania: Wiotka i odwodniona skóra; zmarszczki; fotostarzenie; chronostarzenie; trądzik; cera potrądzikowa.
Cena
Twarz – 300 zł / 2,5ml

 

MAW-DMAE

DMAE redukuje drobne linie i działa jako kuracja przeciwzmarszczkowa, ponieważ sprzyja produkcji acetylocholiny – substancji chemicznej, która odpowiada za napięcie mięśni. Większe napięcie mięśni twarzy powoduje, że skóra jest bardziej napięta i gładsza. DMAE posiada również właściwości antyoksydacyjne, stabilizuje błony, hamuje i naprawia sieciowania pomiędzy białkami odpowiedzialnymi za proces starzenia. Dzięki temu kondycja kolagenu i elastyny jest lepsza, co spowalnia starzenie się skóry właściwej. DMAE powoduje widoczny „efekt liftingu”, który może być zauważalny już po 30 minutach od aplikacji produktu.
Składniki: Dwuwinian dimetyloaminoetanolu, chlorek sodu, wodorotlenek sodu, woda.
Wskazania: Produkt dedykowany głownie na problemy delikatnej okolicy oczu: wiotka i odwodniona skóra; fotostarzenie; chronostarzenie; drobne zmarszczki.
Cena
Twarz – 250 zł / 2,5 ml

 

MAW-SLC/DMAE

Synergiczne działanie DMAE i krzemu organicznego daje efekt natychmiastowego liftingu skóry. Stymuluje syntezę kolagenu, nadając skórze sprężystości i elastyczności. Doskonale wspomaga terapię przeciwstarzeniową. Krzem organiczny, który stanowi element strukturalny tkanki łącznej, wchodzi w skład podstawowych cząsteczek takich jak kolagen, elastyna, glikoproteiny i proteoglikany oraz sprzyja ich regeneracji. Ważnym działaniem krzemu jest stymulowanie proliferacji fibroblastów, zwiększenie podziału komórek i rozpuszczalności witaminy A, B, C i E, nadając efekt rewitalizacji oraz nawilżenia skóry poprzez przyśpieszenie procesów biochemicznych.
Składniki: Krzem organiczny, dimetyloaminoetanol, chlorek sodu, wodorotlenek sodu, woda.
Wskazania: Wiotka i odwodniona skóra; chronostarzenie; fotostarzenie; cellulit; miejscowo zlokalizowane depozyty tkanki tłuszczowej; wypadanie włosów.
Cena
Twarz – 250 zł / 2,5 ml

 

MAW-LIFT COCKTAIL

Mieszanina nadająca efekt liftingu, składająca się z kwasu hialuronowego – podstawowej substancji aktywnej nawilżającej skórę właściwą, soli sodowej DNA, która odżywia skórę nieznacznie modyfikując komórki w podstawnej warstwie naskórka, krzemu organicznego i DMAE zwiększających efekt napięcia powierzchni skóry i przywracających jej zdrowy wygląd.
Składniki: Dwuwinian dimetyloaminoetanolu, krzem organiczny, kwas hialuronowy, wodorotlenek sodu, sól sodowa dna, benzoesan sodu, woda.
Wskazania: Zmarszczki; wiotka i odwodniona skóra.
Cena
Twarz – 250 zł / 2,5 ml

 

MAW-ANTIAGE COCKTAIL

Kwas hialuronowy zawarty w preparacie, to aktywny składnik niezbędny przy uwodnieniu i rekonstrukcji skóry. DMAE nadaje skórze efekt liftingu i przywraca napięcie. L-karnityna jest aminokwasem, który pomaga organizmowi zmienić tłuszcz w energię. Jest przechowywana w mięśniach szkieletowych, sercu oraz mózgu. Karnityna jest stosowana przy leczeniu wielu schorzeń, ponieważ działa jako przeciwutleniacz. Antyoksydanty zwalczają wolne rodniki, które niszczą komórki i zmieniają kod DNA.
Składniki: Dwuwinian dimetyloaminoetanolu, L-karnityna, kwas pirogronowy, kwas hialuronowy, acetylo heksapeptyd-3, woda.
Wskazania: Zmarszczki zlokalizowane na twarzy, szyi, dekolci; zmarszczki mimiczne; fotostarzenie; chronostarzenie; wiotka i sucha skóra.
Cena
Twarz – 250 zł / 2,5 ml
 

MAW-MULTIVITAMINS

Witaminy są wykorzystywane w mezoterapii do odmładzania skóry oraz wspierania ponownego wzrostu włosów. W MULTIVITAMINS zostały zawarte witaminy A, C, E i D. Witamina A odpowiada między innymi za prawidłowe funkcjonowanie komórek tkanki nabłonkowej i ich keratynizację. Witamina C jest niezbędna do syntezy kolagenu, powoduje także zmniejszenie przebarwień, ponieważ hamuje produkcję melaniny. Witamina E jest silnym przeciwutleniaczem i spowalnia proces starzenia się skóry. Witamina K wspiera mechanizmy krzepnięcia krwi oraz reguluje mikrokrążenie w skórze.
Składniki: Kwas askorbinowy, nikotynamid, pirydoksyna, fosforan ryboflawiny, chlorowodorek tiaminy, witamina E, witamina A, alkohol benzylowy, polisorbat 80, witamina D, benzoesan sodu, sorbinian potasu, woda.
Wskazania: Zmarszczki; przebarwienia; wiotka i odwodniona skóra; chronostarzenie; fotostarzenie; skóra uszkodzona (stres, szkodliwe działanie nikotyny, promieniowanie UV); wypadanie włosów.
Cena
Twarz – 250 zł / 2,5 ml
 

MAW-VITA ABCE

VITA ABCE to preparat rewitalizujący dla suchej skóry o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Może być stosowany jako leczenie uzupełniające przy liftingu. Odmładza i poprawia wygląd skóry.
Składniki: Palmitynian witaminy A, octan alfa tokoferylu, chlorowodorek tiaminy, fosforan sodu ryboflawiny, chlorowodorek pirydoksyny, kwas askorbinowy, niacynamid, pantenol, cremophor el, wodorotlenek sodu, woda.
Wskazania: Wiotka i odwodniona skóra; chronostarzenie; fotostarzenie; skóra uszkodzona (stres, szkodliwe działanie nikotyny, promieniowanie UV).
Cena
Twarz – 250 zł / 2,5 ml

 

ZMARSZCZKI MIMICZNE
MAW-BTX LIKE

ARGILERINE 10% (acetylo heksapeptyd-3) jest peptydem, który imituje działanie jednego ze składników kompleksu SNARE, dzięki czemu blokuje sygnały nerwowe i hamuje nadprodukcję katecholamin. Blokując neuroprzekaźniki, argirelina ogranicza skurcze mięśni w wyniku czego zmarszczki mimiczne ulegają relaksacji. 10 % Argirelina zapewnia najwyższy, bezpieczny poziom skuteczności. Wyższe stężenia nie pozwalają osiągać lepszych rezultatów, natomiast mogą powodować podrażnienia lub uszkodzenia skóry.

Badania nad Argireliną potwierdziły brak cytotoksyczności, genotoksyczności i dobrą tolerancję.

Składniki: Acetylo heksapeptyd-3, woda.
Wskazania: Zmarszczki mimiczne.
Cena
Twarz – 250 zł / 2,5 ml
 

PRZEBARWIENIA
MAW-BIO-OXIN COCTAIL

Mieszanina preparatów depigmentacyjnych z antyoksydantami i naturalnymi ekstraktami, takimi jak glutation, który występuje w komórkach neutralizując wolne rodniki. Glutation wykazuje również ogromne korzyści zdrowotne, ponieważ znajduje się we wszystkich typach komórek, w tym komórkach układu odpornościowego, których zadaniem jest ochrona organizmu przed chorobami, wirusami, toksynami, zanieczyszczeniami, promieniowaniem i stresem oksydacyjnym. Dysmutaza ponadtlenkowa jest silnym przeciwutleniaczem, który odwraca utlenione formy melaniny i spowalnia proces oksydacyjny, przemiany w eumelaninę. Ekstrakt z Kudzu jest silnym antyoksydantem i działa przeciwzapalnie, zaś ekstrakt z rośliny Pueraria lobata ma zdolność do stymulacji proliferacji komórkowej i ma właściwości fitostrogeniczne. Ponadto chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB, zapobiega rozpadowi kolagenu i elastyny.
Składniki: Glutation, kwas foliowy, dysmutaza ponadtlenkowa, ekstrakt z halidrys siliquosa, ekstrakt z pueraria symbiozome (kudzu), sorbinian potasu, paraben metylu, paraben etylu, paraben propylu, woda.
Wskazania: Przebarwienia; fotostarzenie; chronostarzenie.
Cena
Twarz – 250 zł / 2,5 ml
 

TRĄDZIK / ŁUSZCZYCA / SKÓRA GŁOWY
MAW-HYDROVITAMIN

Kwas askorbinowy (witamina C) należy do grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie. Jest silnym przeciwutleniaczem, który neutralizuje działanie wolnych rodników – związków w dużej mierze odpowiedzialnych za starzenie skóry. Dowiedziono, że zwiększa produkcję kolagenu (w tym skórnego kolagenu, co prowadzi do zmniejszenia powstawania zmarszczek), redukuje przebarwienia, wzmacnia barierę ochronną skóry, poprawia proces jej naprawy, zmniejsza stan zapalny i pomaga lepiej chronić skórę przed działaniem światła słonecznego.
Składniki: EDTA disodowy, wodorowęglan sodu, kwas askorbinowy, woda.
Wskazania: Wiotka i odwodniona skóra; przebarwienia; stany zapalne skóry; łuszczyca; wypadanie włosów; trądzik; cera potrądzikowa.
Cena
Twarz – 250 zł / 2,5 ml
 

 

ROZSTĘPY / BLIZNY
MAW-REGEN COCKTAIL

Kompozycja składników, które pomagają w leczeniu rozstępów. Centella Asiatica (wąkrota azjatycka) ma działanie lecznicze i regeneracyjne. Poprawia również trofizm naczyń tkanki łącznej, z efektem bioliftingu. Dekspantenol i elastyna wzbogacone o krzem organiczny są niezbędne do tworzenia włókien kolagenowych. Krzem jest ważnym elementem budowy tkanki łącznej, wchodzi w skład cząsteczek kolagenu, elastyny, glikoproteiny i proteoglikanów oraz sprzyja ich regeneracji. Zadaniem krzemu jest stymulowanie proliferacji fibroblastów i zwiększenie podziału komórek. Elastyna jest elementem budulcowym, który zwiększa jędrność i elastyczność skóry. Dekspantenol (prowitamina B5) intensywnie nawilża oraz dba o elastyczność skóry.
Składniki: Krzem organiczny, pantenol, ekstrakt z centella asiatica, elastyna, ekstrakt z liści mimosa tenuiflora, EDTA disodowy, woda.
Wskazania: skóra uszkodzona (szkodliwe działanie nikotyny, promieniowanie UV); blizny; rozstępy; zmarszczki; wiotka i odwodniona skóra; skóra po inwazyjnych zabiegach estetycznych; trądzik; cera potrądzikowa.

Ceny zabiegów
Twarz – 300 zł / 2,5 ml
 

mezoterapia-mav

 

Dni dobrych cen!

W naszym gabinecie każdego dnia wykonujemy określone zabiegi w promocyjnej cenie.
1

Poniedziałki

Oxybrazja + Infuzja tlenowa twarz: 220 zł

SlimContour 6D - 2 partie ciała: 160 zł

Mezoterapia skóry głowy Dermaheal HL: 320 zł

Mikrodermabrazja z kwasem migdałowym/glikolowym twarz: 150 zł

2

Wtorki

Cryolift Filorga twarz: 220 zł

Liposukcja ultradźwiękowa SlimContour 6D -30 min: 130 zł

Karboksyterapia twarz + szyja + dekolt: 180 zł

Mezoterapia igłowa Fusion okolicy oczu: 200 zł

3

Środy

Aquashine - peptydowa terapia skóry, twarz: 650 zł

Frakcyjne Fale Radiowe twarz + szyja: 180 zł

Karboksyterapia 2 partie ciała: 180 zł

Peeling kawitacyjny + sonoforeza z ampułką i maską algową, twarz: 150 zł

4

Czwartki

Dr Cyj - peptydowa terapia włosów: 650 zł

Lipoliza iniekcyjna podbródka: 350 zł

Mezoterapia Neuvia Hydro Deluxe: 750 zł

Oczyszczanie wodorowe twarz: 200 zł

5

Piątki

Linerase - kolagenowa odnowa twarz + szyja + dekolt / dłonie: 950 zł

Dermapen - mezoterapia mikroigłowa z kwasem hialuronowym, twarz: 330 zł

Mezoterarpia igłowa Fusion twarz: 340 zł

Laserowy peeling węglowy twarz: 200 zł

Korzystaj z promocyjnych ofert w naszym salonie. Każdego dnia oszczędzasz pieniądze z salonem Dermedika!

Jak do nas trafić?

Dermedika Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

ul. Krowoderskich Zuchów 16 LU6
31- 272 Kraków

tel. 12-626-22-77
tel. kom. 795-462-071

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
10:00 - 20:00
sobota
wg zapisów

Gabinet kosmetyczny i medycyny estetycznej DERMEDIKA

ul. Krowoderskich Zuchów 16 LU6
31 - 272 Kraków

tel. 12-626-22-77,
tel. kom. 795-462-071

gabinet@dermedika.pl

Facebook    Twitter    Instagram
(C) Copyright 2019. Dermedika.pl. Kopiowanie zabronione.