ul. Krowoderskich Zuchów 16, 31-272 Kraków
12 626-22-77 lub 795-462-071
gabinet@dermedika.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > Powiększanie penisa własnym tłuszczem

Umów się na wizytę

Finansowanie leczenia

Powiększanie penisa własnym tłuszczem

Zabieg dla mężczyzn

Często wybieraną metodą zwiększania wielkości członka (poza powiększaniem penisa kwasem hialuronowym) jest powiększanie penisa poprzez lipotransfer czyli przeszczep własnego tłuszczu pacjenta. Przebieg procedury jest analogiczny, jak w przypadku powiększania z zastosowaniem kwasu hialuronowego, różnica polega na zastosowanej substancji – w tym przypadku jest to tkanka tłuszczowa, pobrana od samego pacjenta.

Efekty zabiegu

Efekty powiększania penisa własnym tłuszczem pacjenta również są dla większości mężczyzn satysfakcjonujące, ponieważ procedura umożliwia pogrubienie penisa średnio o 50% (do ok. 3-4 cm) i zwiększenie jego długości o około 20% w stosunku do jego wyjściowej długości.
Podobnie jak w przypadku iniekcji kwasu hialuronowego, efekt nie jest stały i utrzymuje się zazwyczaj do dwóch lat, a po tym czasie iniekcję można powtórzyć. Jednak nawet po całkowitym wchłonięciu przeszczepionej tkanki tłuszczowej penis nie wraca zazwyczaj do wielkości wyjściowej.

Na czym polega zabieg

Pierwszą część zabiegu stanowi liposukcja czyli pobranie tkanki tłuszczowej pacjenta, najczęściej z okolicy brzucha lub ud. Specjalnie przygotowana tkanka tłuszczowa jest następnie wprowadzana za pomocą cienkiej igły w kilku miejscach pomiędzy skórą a ciałami jamistymi prącia.

Zabieg nie wymaga przygotowań, nie ma też rekonwalescencji pozabiegowej.

W związku z tym że tkanka tłuszczowa, pochodząca od samego pacjenta, jest materiałem w pełni biokompatybilnym, zabieg jest w pełni bezpieczny, praktycznie nie ma ryzyka wystąpienia alergii lub innych skutków ubocznych.

Niestety jednak zabieg też ma minusy: część przeszczepionych komórek tłuszczowych ulega wchłonięciu przez organizm w ciągu pierwszych tygodni po zabiegu, więc rezultat jaki mamy bezpośrednio po lipotransferze ulegnie docelowo zmniejszeniu.

Metodą pozwalającą w pewnym stopniu zwiększyć przeżywalność transplantowanej tkanki tłuszczowej jest dodanie do niej osocza bogatopłytkowego pacjenta wzbogaconego o komórki macierzyste.  

Powiększanie penisa tłuszczem własnym z dodatkiem osocza bogatopłytkowego

Zabieg powiększenia penisa tłuszczem własnym wzbogaconym PRP jest szybki, bezpieczny i daje długotrwałe efekty.

Własna tkanka tłuszczowa jest popularnym wypełniaczem, gdyż jest bezpieczna i dobrze tolerowana przez pacjenta. Wykonanie lipotransferu gwarantuje uzyskanie znacznie lepszego i długotrwałego efektu estetycznego w porównaniu do wyników otrzymywanych przy zastosowaniu preparatów syntetycznych. Okazuje się jednak, że część komórek tłuszczowych ginie po przeniesieniu ich do nowej lokalizacji, głównie z powodu braku wystarczającej ilości tlenu i składników odżywczych. W wielu przypadkach powstawanie nowych mikrokapilar jest zbyt wolne, aby utrzymać przy życiu wszystkie komórki tłuszczowe. Tradycyjny lipotransfer utrzymuje się w prąciu ok 2-3 lata. Zabieg powiększania penisa tą metodą może być powtarzany.

Jednym ze sposobów poprawiających efektywność przeszczepów tkanki tłuszczowej jest wzbogacenie lipotransferu w osocze bogatopłytkowe
. Preparat ten uzyskuje się poprzez specjalne przygotowanie krwi pobranej od pacjenta. Zawiera on dużą liczbę płytek krwi oraz wiele czynników wzrostu, które charakteryzują się dużym potencjałem regeneracyjnym. Dzięki temu następuje szybsze przyjęcie się przeniesionej tkanki tłuszczowej, szybsze powstanie nowych kapilar, które odżywają przeszczep, a ponadto dochodzi do bioodnowy przylegających fragmentów tkanki, więc można spodziewać się poprawy nawilżenia i kondycji skóry oraz jej odmłodzenia. Fakt ten ma zasadnicze znaczenie w zabiegach powiększania penisa, gdyż jego tkanka podskórna nie posiada tłuszczu, co sprawia, że przeszczep jest bardziej narażony na przesunięcie i zanik niż ma to miejsce w przypadku korekcji innych części ciała.

Przebieg zabiegu

Zabieg powiększania penisa przeszczepem tłuszczu z osoczem bogatopłytkowym przebiega w dwóch etapach, które wykonywane są w czasie jednej wizyty. Pierwszy etap to pobranie tkanek do przeszczepu. Tkankę tłuszczową pobiera się z okolicy brzucha lub ud. Zabieg ten przypomina liposukcję, choć jego rozległość jest znacznie mniejsza, i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Krew pobierana jest standardowo z żyły łokciowej. Następnie oba preparaty są odwirowywane i separowane tak, aby uzyskać preparat o jak najlepszych parametrach. Tak przygotowany lipotransfer implantuje się za pomocą specjalnej kaniuli pomiędzy skórę a ciała jamiste prącia. Dzięki temu uzyskuje się zwiększenie zarówno długości jak i obwodu penisa. Cały zabieg trwa około godziny.

Cena

Cena powiększania penisa tłuszczem własnym z osoczem bogatopłytkowym to koszt od ok. 6 tys złotych.

Zabieg wykonuje dr Łukasz Warchoł – chirurg plastyk.

Dni dobrych cen!

W naszym gabinecie każdego dnia wykonujemy określone zabiegi w promocyjnej cenie.
1

Poniedziałki

Terapia LED twarz + szyja: 160 zł

Oczyszczanie wodorowe twarz: 250 zł

Mezoterapia skóry głowy Dermaheal HL: 320 zł

Mikrodermabrazja z kwasem twarz i maską: 220 zł

Zaffiro termolifting twarz: 850 zł

2

Wtorki

Biorepeel twarz: 250 zł

Hifu Ultralift 3D twarz: 2300 zł

Egzosomy ASCE+ + Dermapen twarz: 1300 zł

Mezoterapia igłowa Fusion okolicy oczu: 230 zł

Fotodepilacja pachy: 150 zł

3

Środy

Peptidial HX - stymulator tkankowy twarz: 650 zł

Hifu Ultralift 3D brzuch: 1800 zł

Karboksyterapia 2 partie ciała: 180 zł

Waterpeeling twarz: 230 zł

RetiX C Sun Glow: 260 zł

4

Czwartki

Radiofrekwencja mikroigłowa twarz + szyja + dekolt: 2000 zł

Dr Cyj - peptydowa terapia włosów: 650 zł

Infuzja tlenowa + Oksybrazja: 240 zł

Mezoterapia Neuvia Hydro Deluxe: 750 zł

Terapia enzymatyczna SKIN BALANCE: 270 zł

5

Piątki

Radiofrekwencja mikroigłowa ramiona lub brzuch: 1000 zł

Dermapen z kwasem hialuronowym, twarz: 350 zł

Mezoterarpia igłowa Fusion twarz: 360 zł

Global Eyecon - okolica oka: 240 zł

Laserowy peeling węglowy twarz: 230 zł

Korzystaj z promocyjnych ofert w naszym salonie. Każdego dnia oszczędzasz pieniądze z salonem Dermedika!

Nasz adres:

Gabinet Kosmetyczny i Medycyny Estetycznej DERMEDIKA

ul. Krowoderskich Zuchów 16 LU6
31 - 272 Kraków

tel. 12-626-22-77,
tel. kom. 795-462-071

gabinet@dermedika.pl

Zapraszamy
Pon - Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: wg zapisów

Znajdź nas na:

Facebook    Twitter    Instagram
(C) Copyright 2023. Dermedika.pl. Kopiowanie zabronione.
Zadzwoń od nas:
12 626-22-77
795-462-071