ul. Krowoderskich Zuchów 16, 31-272 Kraków
12 626-22-77 lub 795-462-071
gabinet@dermedika.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > USTA – powiększanie, modelowanie

Umów się na wizytę

Finansowanie leczenia

USTA – powiększanie, modelowanie

Zabieg dla kobietZabieg dla mężczyzn

Celem zabiegu powiększenia i modelowania ust jest przywrócenie lub nadanie ustom objętości oraz ich głębokie nawilżenie i odmłodzenie. Jest to jeden z najbardziej popularnych i najczęściej wykonywanych na świecie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wynika to z faktu, że jest prawie nieinwazyjny a umiejętnie przeprowadzony wyraźnie poprawia atrakcyjność twarzy. Pełne, zmysłowe usta to jeden z  wielu atutów zarówno kobiet jak i mężczyzn i jest to bez wątpienia jeden z elementów wyglądu który przyciąga uwagę płci przeciwnej.

Zabieg powiększania i modelowania ust wykonywany jest u pacjentów w każdym wieku, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

W zabiegach wypełniania ust stosuje się preparaty na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego, który jest doskonałym środkiem modelującym i poprawiającym nawilżenie.

Zabieg powiększania ust jest w pełni bezpieczny, nie niesie ryzyka uczulenia, ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem tkanek człowieka, odpowiedzialnym za magazynowanie w nich wody. Z wiekiem następuje spadek jego poziomu w naszym organizmie, do tego dochodzi fotostarzenie spowodowane negatywnym wpływem czynników środowiskowych, zwłaszcza promieniowania słonecznego, powodujące wiotkość, suchość i brak jędrności ust.

Bardzo ważną kwestią przed zabiegiem jest konsultacja z lekarzem celem poznania oczekiwań pacjenta i dobrania odpowiedniej gęstości i rodzaju preparatu, tak by uniknąć efektu sztuczności. Celem są pełne, odmłodzone i nawilżone, ale naturalnie wyglądające usta.

W zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta można zwiększyć objętość czerwieni wargowej, modelować kontur ust lub wypełnić drobne zmarszczki wokół ust.

Wskazania

– zbyt małe lub zbyt wąskie usta,
– asymetria lub wady zgryzu,
– starzenie się ust (tzw. zmarszczki palacza, opadające kąciki ust).

Przebieg zabiegu powiększania ust

W Gabinecie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermedika zabieg powiększania i modelowania ust przeprowadzają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Przed każdym z zabiegów przeprowadzamy wywiad lekarski a następnie, jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań, lekarz podaje miejscowe znieczulenie (stomatologiczne lub specjalny żel), które jest konieczne ze względu na dużą wrażliwość okolic ust. Kolejny etap zabiegu to delikatne wprowadzenie (cieniutką igiełką) preparatu modelującego usta. Cała procedura trwa około 30 minut i dzięki wykorzystaniu środka znieczulającego jest to naprawdę zabieg bezbolesny.

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu usta będą lekko opuchnięte, może pojawić się również delikatny siniaczek, obrzęk. Stosując się do naszych zaleceń pozabiegowych, zmiany te ustępują po ok. 2-3 dniach a usta osiągają wtedy docelowy kształt. Należy pamiętać, aby przez kilka godzin po zabiegu unikać nadmiernych odkształceń mimicznych, nie powinniśmy również dotykać i masować miejsc w które wstrzykiwany był preparat. Przez około 3 dni nie powinno się nadmiernie narażać ust na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, sauna).

Efekty zabiegu powiększania ust

– poprawa kształtu ust, powiększenie (preparat wstrzyknięty w usta wiąże wodę i powiększa ich objętość),
– redukcja skutków starzenia się ust (odmłodzenie, nawilżenie, poprawa elastyczności ust, redukcja zmarszczek),
– redukcja opadających kącików ust,
– poprawa kolorytu ust

Efekt zabiegu powiększania i modelowania us utrzymuje się przez ok. 7-9 miesięcy (w zależności od wieku, rodzaju użytego preparatu, stanu i kondycji skóry, stylu życia i ekspozycji na słońce). Kwasu hialuronowy wstrzyknięty w usta nieustannie pracuje i stymuluje skórę jak długotrwały zabieg kosmetyczny.

efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 01efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 02efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 03efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 04efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 05efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 06efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 07efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 08efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 09efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 10efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 11efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 12efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 13efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 14efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 15efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 16efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 17efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 18efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 19efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 20efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 21efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 22efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 23efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 24efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 25efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 26efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 27efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 28efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 29efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 30efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 31efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 32efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 33efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 34

efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 35efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 36efekty zabiegu powiększania i modelowania ust - zdjęcie 37

Powyższe zabiegi powiększania i modelowania ust wykonane zostały przez dr Łukasza Ordynowskiego preparatami StylAge

Przeciwwskazania

Pomimo, że kwas hialuronowy jest bardzo bezpiecznym wypełniaczem, to jednak przy tego rodzaju zabiegach istnieje kilka ogólnych przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu.
– ciąża i karmienie piersią,
– stany zapalne skóry, infekcje (aktywna opryszczka),
– skłonności do blizn przerostowych (keloidów),
– choroby układu immunologicznego,
– stany zapalne skóry,
– choroba nowotworowa.

Cena

1 ml – od 1100 zł do 1300 zł (w zależności od oczekiwanego efektu i gęstości dobranego preparatu)

Zabiegi powiększania i modelowania ust wykonują

dr Filip Reś – chirurg i chirurg naczyń, specjalista medycyny estetycznej
dr Łukasz Ordynowski – specjalista medycyny estetycznej,  https://pl-pl.facebook.com/Ordynowski-Medycyna-Estetyczna-523913997652915/

Powiększanie ust w Krakowie – gabinet Dermedika zaprasza!

Dni dobrych cen!

W naszym gabinecie każdego dnia wykonujemy określone zabiegi w promocyjnej cenie.
1

Poniedziałki

SlimContour 6D - 2 partie ciała: 160 zł

Oxybrazja + Infuzja tlenowa twarz: 230 zł

Mezoterapia skóry głowy Dermaheal HL: 320 zł

Mikrodermabrazja z kwasem twarz i maską: 200 zł

Zaffiro termolifting twarz + szyja : 1000 zł

2

Wtorki

PQAge twarz: 250 zł

Hifu Ultralift 3D twarz: 1500 zł

Karboksyterapia brzuch: 130 zł

Liposukcja ultradźwiękowa SlimContour 6D -30 min: 130 zł

Mezoterapia igłowa Fusion okolicy oczu: 200 zł

Fotodepilacja IPL uda/łydki: 160 zł

3

Środy

Aquashine - peptydowa terapia skóry, twarz: 650 zł

Hifu Ultralift 3D brzuch: 1000 zł

Frakcyjne Fale Radiowe twarz + szyja: 180 zł

Karboksyterapia 2 partie ciała: 180 zł

Peeling kawitacyjny + sonoforeza z ampułką i maską algową, twarz: 200 zł

4

Czwartki

Radiofrekwencja mikroigłowa twarz + szyja + dekolt: 1800 zł

Dr Cyj - peptydowa terapia włosów: 650 zł

Global Eyecon – okolice oka: 240 zł

Mezoterapia Neuvia Hydro Deluxe: 750 zł

5

Piątki

Radiofrekwencja mikroigłowa ramiona lub brzuch: 750 zł

Dermapen - mezoterapia mikroigłowa z kwasem hialuronowym, twarz: 330 zł

Mezoterarpia igłowa Fusion twarz: 340 zł

Oczyszczanie wodorowe twarz: 240 zł

Laserowy peeling węglowy twarz: 200 zł

Korzystaj z promocyjnych ofert w naszym salonie. Każdego dnia oszczędzasz pieniądze z salonem Dermedika!

Jak do nas trafić?

Dermedika Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

ul. Krowoderskich Zuchów 16 LU6
31- 272 Kraków

tel. 12-626-22-77
tel. kom. 795-462-071

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
10:00 - 20:00
sobota
wg zapisów

Nasz adres:

Gabinet Kosmetyczny i Medycyny Estetycznej DERMEDIKA

ul. Krowoderskich Zuchów 16 LU6
31 - 272 Kraków

tel. 12-626-22-77,
tel. kom. 795-462-071

gabinet@dermedika.pl

Znajdź nas na:

Facebook    Twitter    Instagram
(C) Copyright 2023. Dermedika.pl. Kopiowanie zabronione.
Zadzwoń od nas:
12 626-22-77
795-462-071