ul. Krowoderskich Zuchów 16, 31-272 Kraków
12 626-22-77 lub 795-462-071
gabinet@dermedika.pl
Jesteś tutaj: Strona główna > O nas

Umów się na wizytę

Finansowanie leczenia

O nas

Witamy na stronie Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMEDIKA.

Nasza dewiza “Piękniejsza z dnia na dzień…” nie jest tylko reklamowym sloganem, ale hasłem, które powtarzamy sobie codziennie, myśląc głównie o własnych potrzebach: jak zachować urodę jak najdłużej, podobać się sobie i innym, jak wygrać z czasem. Poszukiwania nowych rozwiązań i najlepszych produktów w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej stały się naszą pasją, którą chcemy dzielić się z innymi.

W dzisiejszych czasach często karmi się nas reklamą nie mającą odzwierciedlenia w rzeczywistości lub poddajemy się sugestiom nie patrząc na faktyczne walory, czy cenę oferowanych nam usług. Z pewnością i Ty niejednokrotnie uległaś namowom kosmetyczki, lekarza czy koleżanki na zabieg, który nie był tak skuteczny, jak to sobie wyobrażałaś. Odwiedzając nasz salon dowiesz się dlaczego. Nasi specjaliści wytłumaczą Ci, czego potrzebuje Twoja skóra, a czego absolutnie powinnaś unikać. Dowiesz się dlaczego jeden zabieg nie jest tak skuteczny jak jego seria, czyli pełna kuracja, a jaki wystarczy zrobić raz na jakiś czas, nie marnując pieniędzy i czasu.

W naszym gabinecie pracuje wyjątkowy zespół wykwalifikowanych lekarzy i kosmetologów

lek. med. Łukasz Ordynowski

Łukasz Ordynowski
informacjeAbsolwent Wydziału Medycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom i tytuł lekarza uzyskał w 2006 roku. Swoje doświadczenie zdobywał w Polsce i za granicą. W latach 2008-2012 prowadził praktykę lekarską w Hiszpanii, w placówkach medycznych SARDomus, Centre Mcdic Baqueira Beret, CMC CB Catalunya i SEM Barcelona.
Po powrocie do Polski rozpoczął specjalizację. Był rezydentem na Oddziale Chirurgii Twarzowo Szczękowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej w szpitalu im. Rydygiera w Krakowie. Pracował także na Oddziale Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Szpitalu Uniwersyteckim Collegium Medicum w Krakowie. Tam też po pięciu latach specjalizacji w roku 2017 uzyskał tytuł specjalisty Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.​Lek. med. Łukasz Ordynowski specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego czy peelingów medycznych
Umiejętności w tej dziedzinie zdobywa i pogłębia w trakcie wielu kursów, szkoleń specjalistycznych i kongresów w kraju i za granicą.

Jest szkoleniowcem z ramienia Laboratorium Lea Futur, dystrybutora produktów m.in. StylAge, RRS, Regeneris. Dodatkowo wraz z zaprzyjaźnionymi specjalistami prowadzi akcję non-profit pomocy ludziom z deformacjami w obrębie twarzy.

lek. Med. Filip Reś

Filip Reś
informacjeAbsolwent Wydziału Medycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Od 1997 roku pracował jako asystent i wykładowca w Collegium Medicum UJ. Następnie jako starszy asystent w specjalistycznym Szpitalu im. G. Narutowicza. W kolejnych latach pełnił funkcję Kierownika Ambulatorium Onkologicznego w III Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej CMUJ w Krakowie. Pracował jako chirurg ogólny w szpitalu w Proszowicach oraz w pododdziale Chirurgii Naczyniowej przy Klinice Kardiochirurgii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie.

Jest specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej.

Od 15 lat specjalizuje się w zakresie zabiegów medycyny estetycznej.

Obecnie pracuje na Oddziale Chirurgii Naczyniowej Polsko Amerykańskiej Kliniki Serca w Chrzanowie.

Systematycznie bierze udział w zjazdach i konferencjach, co pozwala na stałe kontynuowanie edukacji i pogłębianie doświadczenia.

Zainteresowania doktora to sport i turystyka.

Zabiegi:

 • Skleroterapia – usuwanie naczynek na nogach
 • botox: zmarszczki mimiczne twarzy, nadpotliwość, migrena, bruksizm
 • wypełniacze – kwas hialuronowy: modelowanie owalu twarzy, redukcja zmarszczek
 • nici PDO
 • biorewitalizacja skóry: osocze bogatopłytkowe, skinbooster, sculptra, hydroksyapatyt wapnia, mezoterapia
 • lipoliza iniekcyjna – redukcja tkanki tłuszczowej
 • ujędrnianie piersi kwasem hialuronowym
 • powiększanie penisa kwasem hialuronowym

dr n. med. Łukasz Warchoł

Łukasz Warchoł
informacjeSpecjalista chirurgii plastycznej oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Ludwig-Maximilians-Universität w Monachium. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdał z wynikiem bardzo dobrym, uzyskując tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.

Na co dzień pełni funkcję starszego asystenta w Małopolskim Centrum Oparzeniowo-Plastycznym i Replantacji Kończyn w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Rydygiera w Krakowie.

Dodatkowo pracuje jako nauczyciel akademicki w Katedrze Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie obronił pracę doktorską.

Doświadczenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej Pan doktor zdobywał na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Łodzi oraz podczas zagranicznych staży klinicznych w Akademikliniken w Sztokholmie, Mahidol University w Bangkoku i University of California w San Diego. Doskonalił swoje umiejętności podczas kilkunastu staży i kursów między innymi w Niemczech, Holandii, Szwecji i Turcji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) i Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej (ISAPS).

Wykonuje szeroki zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej, zarówno ze wskazań medycznych jak i estetycznych. Specjalizuje się szczególnie w chirurgii piersi, twarzy i modelowaniu sylwetki.

Język konsultacji: polski, angielski, niemiecki

Wykonywane zabiegi:

 • zabiegi korekcyjne powiek górnych i dolnych
 • zabiegi korekcyjne nosa
 • zabiegi korekcyjne uszu
 • zabiegi korekcyjne ust
 • chirurgii i korekcji twarzy
 • liftingu
 • liposukcji różnych obszarów ciała
 • modelowanie i korekcja sylwetki
 • abdominoplastyka (plastyka brzucha)
 • korekcja blizn
 • usuwanie zmian nowotworowych, zmian skórnych guzków, tłuszczaków, włókniaków, kaszaków etc
 • chirurgia ginekologiczna i ginekologia estetyczna
 • chirurgia piersi – korekcja i rekonstrukcja
 • powiększanie piersi przy użyciu implantów
 • powiększanie piersi własnym tłuszczem

mgr kosmetolog Anna Moskal

Anna Moskal
informacjeJest absolwentką Krakowskiej wyższej Szkoły promocji Zdrowia i Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku kosmetologia medyczna. Kosmetologia to jej pasja. Pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w kongresach, wykładach oraz szkoleniach z dziedzin kosmetologii, medycyny estetycznej oraz dermatologii. Z kosmetologią jest już związana 8 lat, kiedy zaczęła pracę w zawodzie kosmetologa w ośrodkach SPA, a następnie rozwijała swoje umiejętności w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej.

Zawsze pracuje z klientem wielokierunkowo, ponieważ wie, że osiągnie najlepsze rezultaty. Swoją pracę opiera na zabiegach mezoterapii igłowej, po zabiegi laserowe, peelingi chemiczne i terapie wykorzystujące najnowszą technologię. Patrząc na doświadczenie w swojej dziedzinie twierdzi, że kosmetologia opiera się głownie na zabiegach łączonych oraz na współpracy między kosmetologiem a lekarzem.

mgr kosmetolog Maria Piech

Maria Nóżka
informacjeAbsolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku kosmetologia. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny i holistyczny. Specjalizuje się w zabiegach na twarz zwłaszcza w terapiach cer problematycznych i profilaktyce przeciwstarzeniowej. Cyklicznie pogłębia swoją wiedzę na licznych szkoleniach, webinarach oraz kongresach.

Chcemy być zadowoleni z efektu naszej pracy i widzieć jak nasze klientki stają się ”piękniejsze z dnia na dzień…”. Będzie to dla nas najlepszym wynagrodzeniem i ukoronowaniem naszych starań.

Zapraszamy do Gabinetu Dermedika.

Dni dobrych cen!

W naszym gabinecie każdego dnia wykonujemy określone zabiegi w promocyjnej cenie.
1

Poniedziałki

Terapia LED twarz + szyja: 160 zł

Oczyszczanie wodorowe twarz: 250 zł

Mezoterapia skóry głowy Dermaheal HL: 320 zł

Mikrodermabrazja z kwasem twarz i maską: 220 zł

Zaffiro termolifting twarz: 850 zł

2

Wtorki

Biorepeel twarz: 250 zł

Hifu Ultralift 3D twarz: 2300 zł

Egzosomy ASCE+ + Dermapen twarz: 1300 zł

Mezoterapia igłowa Fusion okolicy oczu: 230 zł

Fotodepilacja pachy: 150 zł

3

Środy

Peptidial HX - stymulator tkankowy twarz: 650 zł

Hifu Ultralift 3D brzuch: 1800 zł

Karboksyterapia 2 partie ciała: 180 zł

Waterpeeling twarz: 230 zł

RetiX C Sun Glow: 260 zł

4

Czwartki

Radiofrekwencja mikroigłowa twarz + szyja + dekolt: 2000 zł

Dr Cyj - peptydowa terapia włosów: 650 zł

Infuzja tlenowa + Oksybrazja: 240 zł

Mezoterapia Neuvia Hydro Deluxe: 750 zł

Terapia enzymatyczna SKIN BALANCE: 270 zł

5

Piątki

Radiofrekwencja mikroigłowa ramiona lub brzuch: 1000 zł

Dermapen z kwasem hialuronowym, twarz: 350 zł

Mezoterarpia igłowa Fusion twarz: 360 zł

Global Eyecon - okolica oka: 240 zł

Laserowy peeling węglowy twarz: 230 zł

Korzystaj z promocyjnych ofert w naszym salonie. Każdego dnia oszczędzasz pieniądze z salonem Dermedika!

Nasz adres:

Gabinet Kosmetyczny i Medycyny Estetycznej DERMEDIKA

ul. Krowoderskich Zuchów 16 LU6
31 - 272 Kraków

tel. 12-626-22-77,
tel. kom. 795-462-071

gabinet@dermedika.pl

Zapraszamy
Pon - Pt: 10:00 - 20:00
Sobota: wg zapisów

Znajdź nas na:

Facebook    Twitter    Instagram
(C) Copyright 2023. Dermedika.pl. Kopiowanie zabronione.
Zadzwoń od nas:
12 626-22-77
795-462-071